Tijdens het LWNO congres van 29 september 2018 in de jaarbeurshallen te Utrecht is aan Sharon Berendsen UMC Utrecht de STOPbraintumor Award 2018 uitgereikt. Zij had 29 augustus 2018 deze prijs gewonnen als blijk voor haar bijzondere inzet, kwaliteit en resultaten op het gebied van onderzoek naar genezing van primaire hersentumoren.
āDe jury was onder de indruk van de bijdragen van mevrouw S. Berendsen en haar brede kennis van zaken, onder andere terug te vinden in haar lijst van publicaties en presentaties. Daarmee is zij een belofte voor de toekomst. De jury vond dat mevrouw S. Berendsen met haar onderzoek al veel heeft bijgedragen aan het uiteindelijke doel: de genezing van primaire hersentumoren. Met de toekenning van de stimuleringsprijs 2018 eren wij haar en al haar collegaās die hard werken om genezing van primaire hersentumoren een stap dichterbij te brengen.ā
Op de foto reikt Dr. A. Walenkamp, lid van de WAR Stichting STOPhersentumoren.nl UMCG - Universitair Medisch Centrum Groningen de prijs aan Sharon uit, een oorkonde, een prachtig beeldje en een geldprijs van ⬠1.500,- te besteden aan haar neuro-oncologische studie.